Volba profilu
Aktuality
Vyhledat objekt
Úpravy Kaskády dle verzí
Úpravy Kaskády dle oblastí
Ceník služeb
Odkazy

Demoverze eKASKÁDY

Je demoverze tou pravou cestou k poznání ?

Než se pustíte do instalace a zkoumání demoverze, zvažte prosím, zda nejprve nevyužít jiné možnosti k poznání systému, než práci s demoverzí.

Systém je postaven na SQL technologii a je proto nutno nainstalovat 602SQL server, který je součástí instalačního balíčku.
Může to zvládnout průměrně zkušený uživatel PC, ale také se může něco "zadrhnout", byť to může být technická drobnost. To ale není hlavní úskalí.

Další problémem je samotný proces "průzkumu funkčnosti". Každý máme určitou uživatelskou zkušenost, vycházející z toho, co jsme dosud používali. Ačkoliv zřejmě hledáme něco lepšího (jiného), přesto podvědomě očekáváme že i další prostředí se bude chovat podobně. A ono to tak není. Přichází frustrace, když si vezmeme do hlavy, že si zkusíme "jak se tady udělá to či ono" ... a jsme v koncích, protože vlastně netušíme, odkud začít a jak pokračovat. Prostě se bez základních znalostí konceptu systému velmi snadno zasekneme.

Nemyslete si prosím, že vás, potenciální zájemce o náš produkt, jakkoliv podceňujeme. Vycházíme z letitých zkušeností. Proto vám nabízíme více možností pro seznámení se systémem eKaskáda, jako třeba :

  • prezentační videa na YouTube

  • osobní předvedení
    volejte +420 564 407 562 a my se s vámi rádi domluvíme na předvedení systému u vás nebo u nás

Co demoverze obsahuje

Demoverze představuje fiktivní firmu KlapeTo.

Obsahuje data z různých oblastí, není jich mnoho. Při tvorbě demoverze jsme se snažili simulovat data tak, aby poskytla představu o funkčnosti systému, ale nedá se to srovnávat s plnohodnotnými daty reálné firmy v provozu.

Věříme, že i tak vám demoverze poskytne alespoň základní představu o chování systému Kaskáda.

Jak demoverzi získat a instalovat

Pokud jste si přečetli předchozí text a usoudili jste, že do toho chcete jít, pak

  • vytvořte si na lokálním disku svého PC nějakou složku, např C:\KaskDemo

  • stáhněte si soubor Demo-Kaskada.zip, obsahující potřebné instalační programy

  • rozbalte obsah staženého souboru do připravené složky

  • spusťte program AutoRunKaskCD.exe, který se kromě jiných souborů rozbalil do připravené složky

  • postupujte dále podle pokynů tohoto programu.

Podpora od dodavatele systému

Neostýchejte se, prosím, požádat o pomoc, budete-li mít jakýkoliv problém ať už při instalaci nebo při provozu demoverze.

Pracovníci na lince technické podpory vám buďto poradí po telefonu, nebo se po domluvě s vámi na dálku připojí k vašemu počítači prostřednictvím systému TeamViewer a provedou vás jakýmikoliv úskalími.

Můžete volat v době 8-16 hod v pracovních dnech, nebo pošlete email s vašimi kontaktními informacemi a pracovníci se s vámi sami telefonicky spojí

Telefonní číslo : +420 564 407 562
eMail : hotline@ekaskada.cz

Detekce Javascriptu proběhla. (?)
Návštěv webu: 948709.