Volba profilu
Aktuality
Vyhledat objekt
Úpravy Kaskády dle verzí
Úpravy Kaskády dle oblastí
Ceník služeb
Odkazy

Novinky úpravy UPK-17-0030

Byla upravena funkčnost EET v ověřovacím režimu

Kaskáda pro řešení agendy EET využívá zakoupené SW komponenty, v nichž byla nalezena chyba, týkající se ověřovacího režimu. V důsledku této chyby se Kaskáda i v ověřovacím režimu chovala stejně, jako v "ostrém" režimu. Vzhledem k tomu že k hlášením odeslaným do státního registru není přihlíženo až do doby, kdy daná firma podléhá povinnosti EET, nic špatného se v praxi nestalo.

Chyba byla ihned dodavatelem komponent opravena. Součástí této verze jsou nové verze podpůrných komponent pro EET. Zároveň byly upraveny tisky tak, aby v případě ověřovacího režimu byl FIK vždy nahrazen textem < ověřovací provoz >.

Upozorňujeme však, že pokud jste při zprovoznění předchozích verzí měli nějaké technické problémy, je možné tyto problémy očekávat i po instalaci této nebo novější verze. Proto pokud se nějaký problém vyskytne, obraťte se na hotline Kaskády, rádi vám pomůžeme.
Provozujete-li EET v Kaskádě na počítači s Windows XP, pak nezapomeňte ještě před instalací této, nebo novější verze, provést instalaci podpůrných komponent pro Windows XP. Instalační soubor ke stažení je k dispozici po přihlášení na našich webových stránkách www.ekaskada.cz.


Oblast funkčnostiDoklady
Ve verzi17.02
Detekce Javascriptu proběhla. (?)
Návštěv webu: 514103.