Volba profilu
Aktuality
Vyhledat objekt
Úpravy Kaskády dle verzí
Úpravy Kaskády dle oblastí
Ceník služeb
Odkazy
Článek  Nový vchod budovy Business Centrum
AutorKalců Miroslava
Vznik24.07.2014 16:04,  poslední úprava 16.11.2014 10:10

Nový vchod budovy Business Centrum

Naše firma sídlí v prostorách pronajatých od města Žďár nad Sázavou od roku 2005. Společně s námi v budově sídlí i několik dalších podnájemníků, kteří také poskytují služby převážně podnikatelům - proto budova nese název Business Centrum.

O tuto budovu se provozně stará naše firma a snažíme se vytvářet hezké a pohodlné prostředí jak pro nás podnájemníky, tak pro Vás, zákazníky a návštěvníky tohoto objektu.

Vchod do této budovy již pamatuje mnohé, původně to ani nebyl hlavní vchod, reprezentativně určitě nepůsobil a delší dobu volal po změně. V zimě chodby promrzaly a chlad se šířil budovou, a to v době , kdy každý musíme šetřit. Přesto nám ve staré podobě sloužil až do konce roku 2013 a vypadal takto:


V loňském roce vlastník budovy město Žďár, vyslyšel naše prosby o rekonstrukci. Z původního záměru vybudování vnějšího zádveří se stříškou, vzniklo jiné řešení, přepážka ve vstupní chodbě a venkovní stříška, nové schránky, popisové tabule atd.

Realizace byla mnohem rozvleklejší než byly původní plány, ale nakonec se dílo zdařilo.Ve vlastní režii jsme doplnili řadu detailů jako jsou navigační tabule, grafické prvky na dveřích, výzdoba vstupního prostoru. Už v návrhu jsme počítali s umístěním stojanů na kola, což jsme také zrealizovali, protože u nás jsou "Cyklisté vítáni" :-) Všechny tyto drobnosti se podařilo dotáhnout k zdárnému konci na začátku června 2014.
Jak se nám to povedlo můžete posoudit z několika fotografií.Dál bychom chtěli pokračovat i s úpravou venkovních schodů před budovou, ale to bude následovat, až někdy, protože okolí právě prochází velkou rekonstrukcí, počínaje náměstím Republiky přes protější budovou bývalé základní školy až k prostoře Doležalova náměstí přímo před naší budovou.

Tato budova se nachází v blízkosti náměstí, u Městského divadlo v centru dění města Žďár, a tak určitě tato změna prospěla i dobrému image a reprezentaci nejen naší firmy, ale i celého objektu Business Centra.

Touto cestou děkujeme všem, kdo se na této rekonstrukci podíleli (i když někdy něco zaskříplo) a také všem nájemníkům za trpělivost při zhoršených podmínkách pro práci. Určitě to za to stálo.

Detekce Javascriptu proběhla. (?)
Návštěv webu: 948815.