Volba profilu
Aktuality
Vyhledat objekt
Úpravy Kaskády dle verzí
Úpravy Kaskády dle oblastí
Ceník služeb
Odkazy
Článek  Fungování firmy během koronaviru, 2020
AutorKršek Miroslav
Vznik11.06.2020 08:39,  poslední úprava 16.09.2020 09:30

Fungování firmy během koronaviru

Od počátku celostátně vyhlášené karantény jsme byli všichni v rozpacích, jak to celé bude probíhat, zda budeme nuceni nějak výrazně omezit fungování, jaký to bude mít dopad na naše uživatele, apod. Žádný hrozivý scénář se nakonec naštěstí nekonal, i když určitá opatření jsme přece jenom udělat museli .

Vzhledem k tomu, že se naprostá většina naší práce odehrává "na dálku" byl dopad vyhlášených opatření na naší činnost relativně malý. I nadále jsme poskytovali služby našim uživatelům (hotline, pomoc přes vzdálenou plochu, ...), samozřejmě s výjimkou servisních výjezdů. Po určitou dobu jsme pracovali formou home-office, po uklidnění situace jsme již plnohodnotně fungovali z firemních prostor. V dnešní době stále trvají určitá vládou nařízená omezení, nicméně na chod naší firmy již nemají žádný vliv a jsme našim uživatelům plně k dispozici.

Na druhou stranu pro dva z našich zákazníků je epidemie koronaviru téměř likvidační, obě tyto firmy jsou plně závislé na volnočasových aktivitách, společenských akcích apod. Jejich situace nám není lhostejná, proto jsme společně našli způsob, jak jim v této nelehké době pomoct.

Věříme, že tuto těžkou dobu všichni zvládneme. Přejeme hodně zdraví a co nejméně komplikací.

Detekce Javascriptu proběhla. (?)
Návštěv webu: 948733.